GOKSiP Jordanw
Naprawa
Home Wydarzenia Zawody pływackie w Naprawie

Zawody pływackie w Naprawie

W niedzielę 13 maja br. na krytej pływalni w Naprawie odbyły się pierwsze zawody pływackie dla dzieci i młodzieży z Gminy Jordanów. W zawodach wzięło udział 57 zawodników, którzy startowali w czterech kategoriach wiekowych w stylu dowolnym, klasycznym, grzbietowym i motylkowym. Zdobywcy pierwszych miejsc otrzymali puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Pozostali zawodniczy otrzymali słodkie upominki. Nagrody wręczał Sekretarz Gminy Rafał Lubaszka wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Adamem Kawulą. Organizatorem zawodów był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie, a sędzią głównym zawodów – Artur Jałocha.

32482956 1808213279482669 1349084244541964288 o

Wyniki zawodów:

Kategoria I rocznik 2011 i młodsi, 1 dł. basenu

DZIEWCZYNKI styl dowolny
1. Roksana Spórna ( 0:25: 79)
2. Anna Kośmider ( 0:26:50)
3. Jakub Zięba ( 0:31;40)
4. Wojciech Nogaj ( 0:37:66)

CHŁOPCY styl dowolny
1. Wojciech Wilczak ( 0:23:93)
2. Tomasz Lubaszka ( 0:28:94)

Kategoria II rocznik 2008- 2010, 2 dł. basenu
DZIEWCZYNKI styl dowolny
1. Karolina Wilczak ( 0:31: 96)
2. Wiktoria Madej-Matlak ( 0:36:63)
3. Julia Wołodźko ( 0:40:03)
4. Julita Mastela ( 0:41:16)
5. Agnieszka Hanusiak ( 0:45:00)
6. Maja Jaromin ( 0:45:55)
7. Marlena Wróbel ( 0:52:73)

CHŁOPCY styl dowolny
1. Tomasz Jałocha ( 0:27:87)
2. Franciszek Wilczak ( 0:33:22)
3. Błażej Paleczny ( 0:37:47)
4. Norbert Spórna ( 0:41:25)
5. Tomasz Kośmider ( 0:41:31)
6. Jakub Spórna ( 0:43:42)
7. Mateusz Bil ( 0:50:83)
8. Hubert Spórna ( 0:54:17)

DZIEWCZYNKI styl klasyczny
1. Karolina Wilczak ( 0:42:44)
2. Julia Wołodźko ( 0:46:36)
3. Marlena Wróbel ( 0:50:69)
4. Maja Jaromin ( 0:53:41)
5. Iwa Karkula ( 0:54:76)
6. Julita Mastela ( 0:55:22)
7. Agnieszka Hanusiak (0:56:62)

CHŁOPCY styl klasyczny
1. Tomasz Jałocha ( 0:32:95)
2. Franciszek Wilczak ( 0: 40:06)
3. Błażej Paleczny ( 0:46:35)
4. Jakub Karolewski ( 0:51:09)
5. Tomasz Kośmider ( 0:51:66)
6. Jakub Spórna ( 1:02:12)
7. Norbert Spórna ( 1:04:96)

DZIEWCZYNKI styl grzbietowy
1. Karolina Wilczak (0:36:53)
2. Julia Wołodźko ( 0:39:54)
3. Maja Jaromin ( 0:41:25)
4. Wiktoria Madej-Matlak (0:43:56)
5. Agnieszka Hanusiak ( 0:45:16)
6. Iwa Karkula ( 0:46:35)
7. Marlena Wróbel ( 0:48:37)
8. Martyna Bednarz- dyskwalifikacja

CHŁOPCY styl grzbietowy
1. Tomasz Jałocha ( 0:28:97)
2. Mateusz Bil ( 0:43:68)
3. Błażej Paleczny ( 0:45:37)
4. Franciszek Wilczak- dyskwalifikacja
5. Hubert Spórna - dyskwalifikacja

DZIEWCZYNKI styl motylkowy
1. Karolina Wilczak ( 0:40:25)
2. Franciszek Wilczak ( 0:38:42)

CHŁOPCY styl motylkowy
1. Tomasz Jałocha ( 0:30:50)

Kategoria III rocznik 2005-2007, 3 dł. basenu

DZIEWCZYNKI styl dowolny
1. Milena Łazarz ( 0:33:19)
2. Olga Wojdyła ( 0:41:09)
3. Wiktoria Gluza (0:45:88)
4. Urszula Kęder ( 0:49:59)
5. Martyna Gacek (0:51:51)
6. Olga Janiczak ( 0:53:35)
7. Martyna Kaszuba ( 0:54:18)
8. Eliza Wincenciak ( 1:01:03)
9. Zuzanna Mirek ( 1:06:63)
10. Kamil Spórna ( 1:02:73)
11. Dawid Żegleń ( 1:03:72
12. Kacper Nawara ( 1:10:04)
13. Jakub Ryszka ( 1:13:03)

CHŁOPCY styl dowolny
1. Gabriel Wołodźko ( 0:40:25)
2. Dawid Jopek ( 0:40:28)
3. Piotr Wilczak ( 0:44:44)
4. Kacper Jałocha ( 0:45:75)
5. Franciszek Stolarczyk ( 0:49:28)
6. Aleksander Sobczak ( 0:50:32)
7. Maksymilian Koza ( 0:55:50)
8. Oliwier Knapczyk ( 0:58:28)
9. Dawid Oleksa ( 0:58:90)

DZIEWCZYNKI styl klasyczny
1. Milena Łazarz ( 0:44:38)
2. Olga Wojdyła ( 0:46:71)
3. Wiktoria Gluza ( 0:59:75)
4. Martyna Gacek ( 1: 06:21)
5. Olga Janiczak ( 1:06:41)
6. Emilia Starowicz ( 1:15:98)
7. Urszula Kęder ( 1:17:12)

CHŁOPCY styl klasyczny
1. Dawid Jopek ( 0:46:10)
2. Piotr Wilczak ( 0:51:88)
3. Gabriel Wołodźko ( 0:51:89)
4. Kacper Jałocha ( 0:52:13)
5. Franciszek Stolarczyk ( 1:07:59)
6. Kacper Nawara ( 1:08:78)

DZIEWCZYNKI styl grzbietowy
1. Milena Łazarz ( 0:39:40) 
2. Olga Wojdyła ( 0:49:88)
3. Wiktoria Gluza ( 0:50:75)
4. Olga Janiczak ( 0:56:92)
5. Eliza Wincenciak ( 0:57:60) 
6. Martyna Gacek ( 0:57:98)
7. Martyna Kaszuba ( 0:58:89)
8. Urszula Kęder ( 1:01:18)
9. Emilia Starowicz ( 1:02:48)

CHŁOPCY styl grzbietowy
1. Piotr Wilczak ( 0:46:37)
2. Kacper Jałocha ( 0:48:61)
3. Maksymilian Koza ( 0:58:53)
4. Oliwier Knapczyk ( 1:01:91)
5. Franciszek Stolarczyk- dyskwalifikacja
6. Aleksander Sobczak - dyskwalifikacja

DZIEWCZYNKI styl motylkowy
1. Milena Łazarz ( 0:42:00)
2. Olga Wojdyła ( 0:48:76)
3. Wiktoria Gluza ( 0:54:04)

CHŁOPCY styl motylkowy
1. Dawid Jopek ( 0:50:95)
2. Kacper Jałocha ( 0:54:19)
3. Piotr Wilczak ( 0:58:63)

Kategoria IV rocznik 2004-2002, 3 dł. basenu

DZIEWCZYNKI styl dowolny
1. Julia Gancarczyk ( 0:51:00)
2. Weronika Kęder ( 1:05:87)
3. Patrycja Sobczak- dyskwalifikacja
4. Filip Bednarz- dyskwalifikacja

CHŁOPCY styl dowolny
1. Łukasz Weresiak (0:46:27)
2. Paweł Pająk ( 0:47:03)
3. Krzysztof Weresiak (0:53:83)

DZIEWCZYNKI styl klasyczny
1. Julia Gancarczyk (1:10:00)
2. Magdalena Marszałek (1:14:62)
3. Weronika Kęder (1:19:56)
4. Patrycja Sobczak (1:20:06)

CHŁOPCY styl klasyczny
1. Filip Bednarz (1:07:62)

DZIEWCZYNKI styl grzbietowy
1. Julia Gancarczyk (0:54:00)
2. Patrycja Sobczak (1:03:19)
3. Weronika Kęder (1:13:46)
4. Magdalena Marszałek (1:15:61)

CHŁOPCY styl grzbietowy
1. Filip Bednarz ( 0:50:73)

DZIEWCZYNKI styl motylkowy
1. Julia Gancarczyk ( 0:56:44)

32480049 1808213486149315 1557303365698846720 o

32506887 1808213782815952 2746161076419690496 n

32678204 1808214059482591 6302395865818464256 o

32423040 1808214756149188 708550869469102080 o

32457321 1808214532815877 5238128920062066688 n

32460177 1808225309481466 3558753225077161984 o

32463139 1808214622815868 4372808669092380672 n

32464405 1808225269481470 681287495110885376 o

32501114 1808215346149129 6748552936768405504 o

32509939 1808214202815910 7888145770581327872 n

32512132 1808214656149198 3121295335507361792 o

32655129 1808215392815791 3669737855770427392 o 1

32665301 1808215496149114 638815959385112576 o

 
Subskrybuj newsletter
Toporzysko
Osielec

 

k1

                  

Gminny Orodek Kultury,Sportu i Promocji

w Jordanowie,  ul. Rynek2,  34-240 Jordanw

 tel. 18 26-93-522

 

            

k2

k3

k4

k5

 k6

 

GOKSiP Naprawa

GOKSiP Osielec

GOKSiP townia

GOKSiP Toporzysko

GOKSiP Wysoka

Naprawa 477
34-240 Jordanw

Tel. 18 26-72-165
Fax 18 26-72-165

 

 

Osielec 500
34-234 Osielec

tel. 18 27-73-500
Fax18 27-73-500

 

 

 

townia 343
34-242 townia

tel.  18 27-73-133
Fax 18 27-73-133

 

 

 Toporzysko 250
34-240 Jordanw

tel. 18 28-73-542
fax 18 28-73-542

 

 

Wysoka
34-240 Jordanw

tel. 18 26-72-835